FILTRO-TECH: O NAS

 

LAT DZIAŁALNOŚCI

WYKONANYCH FILTRACJI OLEJU

OBSŁUGIWANYCH URZĄDZEŃ

MIKRON DOKŁADNOŚCI FILTRACJI!!!

Firma FILTRO-TECH powstała w 2010 roku, zaczynając od produkcji produkcji urządzeń i osprzętu dla rolnictwa. W 2011 roku uruchomiliśmy dział, który skoncentrował się na obsłudze naszych partnerów w zakresie filtracji olejów i chłodziw. Stopniowo poszerzaliśmy krąg naszych odbiorców, co sprawiło, że obecnie obsługujemy Klientów w wielu branżach, min. budowalnej, rolniczej, komunalnej, górniczej, przemysłowej. Systemagtycznie wykonujemy czyszczenia oleju w dźwigach, ciągnikach, obrabiarkach, transformatorach, spycharkach, koparkach i rozbudowanych liniach przemysłowych.

Proponujemy Państwu trzy główne obszary działalności w zakresie filtracji olejów i innych cieczy: produkcję, sprzedaż i montaż agregatów filtracyjnych, opcjonalnie oferujemy także usługi związane z filtracją olejów i wreszcie w związku z zakresem naszej działalności wykonujemy także badania laboratoryjne olejów. Wśród wykonywanych przez nas zadań znajdują się także te związane z czyszczeniem zbiorników chłodziw, usługi doradztwa i wsparcia technicznego w zakresie konstruowania procesów oczyszczania olejów i innych cieczy.

Ważnym elementem oferty FILTRO-TECH jest usługę MOBILNY SERWIS OLEJOWY, który stanowi wsparcie dla naszych odbiorców na różnych etapach ich działalności: przy uruchamianiu maszyn, przy oczyszczaniu przepracowanego oleju, przy awariach i innych.

Jesteśmy przekonani, że sprawdzona przez  naszych klientów technologia  oraz długoletnie doświadczenie FILTRO-TECH w filtracjach w profesjonalny sposób pomoże zadbać o czystość oleju i układów olejowych Państwa maszyn, urządzeń i całościowych linii technologicznych.

FILTRO-TECH DZIAŁA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Przyjeżdżamy pod wskazany adres i wykonujemy filtrację oleju, dostarczamy kompleksowe stacje i agregaty filtracyjne.

Maszyna do filtrowania oleju
Oczyszczanie oleju FILTRO-TECH
Filtry do filtracji oleju

Nasza firma  przyczynia się do zmniejszenia wytwarzania odpadu, jakim jest przepracowany olej. Dla firm, które zdecydują się na filtrację oleju, wystawiamy dokumenty, które spełniają wymagania wskazane przez przepisy o gospodarowaniu odpadami.

Organizujemy prezentacje filtrowania aby udowodnić skuteczność usługi.

Jesteśmy firmą otwartą na negocjacje i spotkania.
Zapraszamy do współpracy.

Pozostańmy w kontakcie

Masz jakiekolwiek pytania? Napisz do nas, chętnie na nie odpowiemy. 

8 + 6 =